Kurs Animatora Katowice 17.03.2018

Kurs Animatora Katowice 17.03.2018

Kurs Animatora Katowice 17.03.2018

 

Wybierz Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice – 17.03.2018 w Akademii Animatora.
Na Kursie Animatora w Katowicach otrzymasz pożyteczną wiedzę z zakresu animacji dzieci, zdobędziesz wydany w języku polskim i angielskim Certyfikat, poznasz wielu wspaniałych ludzi, zdobędziesz nowe kontakty biznesowe i towarzyskie. Po Kursie AnimatoraAnimator Zabaw dla Dzieci w Katowicach zostaniesz Profesjonalnym Animatorem gotowym do rozpoczęcia pracy w najweselszym zawodzie na świecie.

Zarejestruj się na Szkolenie Animatora razem ze swoją przyjaciółką, a po Kursie Animatora zobaczcie Nikiszowiec – zabytkową dzielnicę miasta, ruszcie na zwiedzanie miasta Szlakiem Moderny po najbardziej wartościowych zabytkach architektonicznych lat 20. i 30. XX wieku, a wieczorem koniecznie zajrzyjcie do katowickiego Spodka!

 

Kurs Animatora Katowice

 

Animator Zabaw dla Dzieci Katowice to profesja, która zdobywa w Polsce coraz większą popularność. Profesjonalny Szkolenie Animatorów Zabaw dla Dzieci Katowice to doskonała inwestycja w Twoją karierę zawodową.
Na Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci nauczysz się, jak powstają bańki mydlane w imponującym rozmiarze i samodzielnie je wykonasz, nauczysz się kluczowych technik malowania twarzy na profesjonalnych fantomach, nauczysz się, jak z powodzeniem przeprowadzać animacje dla dzieci i samemu wykonasz fantazyjne balonowe kreacje.

Zarejestruj się na Kurs Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci Katowice przeprowadzany przez Akademię Animatora z siedzibą w Warszawie i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów!

 

Kurs Animatora Katowice

 

Zapisz się na Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice przeprowadzany przez Akademię Animatora, który odbędzie się 17.03.2018 w Katowicach.

Akademię Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy współtworzą ludzie, którzy od wielu lat z wielką pasją i zaangażowaniem działają w dziedzinie animacji. Akademia Animatora przeprowadza Specjalistyczne Szkolenia dla Animatorów, a także organizuje profesjonalne eventy dla wielu zaufanych Marek w Polsce.

 

Kurs Animatora Katowice

 

Zarezerwuj miejsce na Kurs Animatorów w Katowicach, poznaj zawód animatora i podejmij wyzwanie.
Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I choć jesteśmy świadomi tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz dopingować najgłośniej jak się da. Ponieważ taka jest nasza misja, ponieważ Akademia Animatora to coś więcej niż Szkolenie Animatora. Akademię Animatora tworzą osoby, współtworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z radością oklaskujemy.

Zarezerwuj miejsce na Kurs Animatorów Katowice – Zarejestruj się!

Do zobaczenia na Kursie Animatora Katowice – 17.03.2018!

 

 

 

 

Hurtownia Animatorasklep animatorawww.HurtowniaAnimatora.pl

Kurs Animatora Zabaw - Akademia Animatora - AkademiaAnimatora.pl