Kurs Animatora Katowice 21.10.2017

Kurs Animatora Katowice 21.10.2017

Kurs Animatora Katowice 21.10.2017

 

 

Zapisz się na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice organizowany przez Akademię Animatora, który odbędzie się 21.10.2017 w Katowicach.

Akademię Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie współtworzą ludzie, którzy od wielu lat z wielką energią i zaangażowaniem działają w dziedzinie animacji. Akademia Animatora przeprowadza Specjalistyczne Szkolenia dla Animatorów, a także współtworzy profesjonalne wydarzenia dla wielu zaufanych Marek w kraju.

 

Kurs Animatora Katowice

 

Animator Zabaw dla Dzieci Katowice to zawód, który zdobywa w kraju coraz większą popularność.
Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice to wspaniała inwestycja w Twoją karierę zawodową.

Na Kursie Animator Zabaw dla Dzieci zobaczysz, jak tworzyć bańki mydlane w rozmiarze XXL i własnoręcznie je wykonasz, nauczysz się podstawowych technik ozdabiania buziek na profesjonalnych fantomach, nauczysz się, jak skutecznie przeprowadzać animacje dla dzieci i własnoręcznie zrobisz wspaniałe balonowe kształty.

Zapisz się na Kurs AnimatoraAnimator Zabaw dla Dzieci Katowice przeprowadzany przez Akademię Animatora z Warszawy i dołącz do społeczności Profesjonalnych Animatorów!

 

Kurs Animatora Katowice

 

Wybierz Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice – 21.10.2017 by Akademia Animatora.

Na Szkoleniu Animatora w Katowicach uzyskasz praktyczną wiedzę z zakresu animacji dziecięcej, uzyskasz dwujęzyczny Certyfikat, poznasz wielu ciekawych ludzi, nawiążesz nowe kontakty biznesowe i towarzyskie.

Po Kursie Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci w Katowicach zostaniesz Profesjonalnym Animatorem gotowym do podjęcia pracy w najradośniejszym zawodzie świata. Zapisz się na Szkolenie Animatora razem ze swoją najlepszą koleżanką, a po Szkoleniu Animatora odwiedźcie Nikiszowiec – historyczną część miasta, ruszcie na zwiedzanie miasta Szlakiem Moderny po najbardziej wartościowych zabytkach architektury lat 20. i 30. XX wieku, a wieczorem koniecznie zajrzyjcie do katowickiego Spodka!

 

Kurs Animatora Katowice

 

Zarejestruj się na Kurs Animatora w Katowicach, poznaj profesję animatora i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I chociaż jesteśmy świadomi tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz wspierać Cię najmocniej jak się da. Ponieważ taka jest nasza misja, bo Akademia Animatora to coś więcej niż Kurs Animatora.

Akademię Animatora tworzą ludzie, współtworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z dumą obserwujemy.

Zapisz się na Kurs Animatora Katowice – Zarezerwuj miejsce!

Do zobaczenia na Kursie Animatora Katowice21.10.2017!

Kurs Animatora Zabaw - Akademia Animatora - AkademiaAnimatora.pl