Centrum Animatora

15 % RABATU dla Kursantów Akademii Animatora

15 % RABATU dla Kursantów Akademii Animatora

 

 

Akademia Animatora – Organizator Profesjonalnych Kursów Animatora, we współpracy z Hurtownią Animatora – HurtowniaAnimatora.pl – przygotowała Specjalny Bonus dla Kursantów uczestniczących w Profesjonalnych Szkoleniach by Akademia AnimatoraAnimator Zabaw dla Dzieci, Animator Czasu Wolnego, Animator do Zadań Specjalnych.

Dla Wszystkich osób, które w dniach od 9.10.2017 do dnia 31.10.2017 – dokonają rejestracji na dowolne szkolenie w Akademii Animatora, otrzymają Specjalny RABAT na wszystkie produkty dostępne w Hurtowni Animatora – HurtowniaAnimatora.pl

 

– wysokość RABATU
to AŻ 15% !

 

 

Wykorzystaj Twój Rabat w Hurtowni Animatora na Twoje zakupy! Zostań Profesjonalnym Animatorem z Akademią Animatora i kupuj z RABATEM !

Wybierz Kurs Animatora:


Warszawa – 19.11.2017

Zielona Góra – 14.10.2017

Szczecin – 15.10.2017

Katowice – 21.10.2017

Wrocław – 22.10.2017

Poznań – 28.10.2017

Toruń – 29.10.2017

Gdańsk – 04.10.2017

Łódź – 18.11.2017

 

 

*Warunkiem otrzymania rabatu jest zarejestrowanie się na szkolenie w terminie 9.10.2017 do dnia 31.10.2017 oraz opłacenie szkolenia. Rabat Uczestnicy szkolenia otrzymują po jego ukończeniu.

Kurs Animatora Katowice 21.10.2017

Kurs Animatora Katowice 21.10.2017

 

 

Zapisz się na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice organizowany przez Akademię Animatora, który odbędzie się 21.10.2017 w Katowicach.

Akademię Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie współtworzą ludzie, którzy od wielu lat z wielką energią i zaangażowaniem działają w dziedzinie animacji. Akademia Animatora przeprowadza Specjalistyczne Szkolenia dla Animatorów, a także współtworzy profesjonalne wydarzenia dla wielu zaufanych Marek w kraju.

 

Kurs Animatora Katowice

 

Animator Zabaw dla Dzieci Katowice to zawód, który zdobywa w kraju coraz większą popularność.
Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice to wspaniała inwestycja w Twoją karierę zawodową.

Na Kursie Animator Zabaw dla Dzieci zobaczysz, jak tworzyć bańki mydlane w rozmiarze XXL i własnoręcznie je wykonasz, nauczysz się podstawowych technik ozdabiania buziek na profesjonalnych fantomach, nauczysz się, jak skutecznie przeprowadzać animacje dla dzieci i własnoręcznie zrobisz wspaniałe balonowe kształty.

Zapisz się na Kurs AnimatoraAnimator Zabaw dla Dzieci Katowice przeprowadzany przez Akademię Animatora z Warszawy i dołącz do społeczności Profesjonalnych Animatorów!

 

Kurs Animatora Katowice

 

Wybierz Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice – 21.10.2017 by Akademia Animatora.

Na Szkoleniu Animatora w Katowicach uzyskasz praktyczną wiedzę z zakresu animacji dziecięcej, uzyskasz dwujęzyczny Certyfikat, poznasz wielu ciekawych ludzi, nawiążesz nowe kontakty biznesowe i towarzyskie.

Po Kursie Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci w Katowicach zostaniesz Profesjonalnym Animatorem gotowym do podjęcia pracy w najradośniejszym zawodzie świata. Zapisz się na Szkolenie Animatora razem ze swoją najlepszą koleżanką, a po Szkoleniu Animatora odwiedźcie Nikiszowiec – historyczną część miasta, ruszcie na zwiedzanie miasta Szlakiem Moderny po najbardziej wartościowych zabytkach architektury lat 20. i 30. XX wieku, a wieczorem koniecznie zajrzyjcie do katowickiego Spodka!

 

Kurs Animatora Katowice

 

Zarejestruj się na Kurs Animatora w Katowicach, poznaj profesję animatora i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I chociaż jesteśmy świadomi tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz wspierać Cię najmocniej jak się da. Ponieważ taka jest nasza misja, bo Akademia Animatora to coś więcej niż Kurs Animatora.

Akademię Animatora tworzą ludzie, współtworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z dumą obserwujemy.

Zapisz się na Kurs Animatora Katowice – Zarezerwuj miejsce!

Do zobaczenia na Kursie Animatora Katowice21.10.2017!

Płyn do Wielkich Baniek marki Q’Joy – Już w ofercie Hurtowni Animatora !

Płyn do Wielkich Baniek marki Q’Joy – Już w ofercie Hurtowni Animatora !

W ofercie Hurtowni Animatora pojawił się długo oczekiwany płyn do Wielkich Baniek marki Q’Joy.

Płyn do Wielkich Baniek marki Q’Joy dostępny jest w opakowaniach 1L oraz 5L.

Jest to idealny płyn do robienia zarówno Wielkich baniek oraz małych Baniek. Płyn po rozcieńczeniu idealnie nadaje się również do wytwornic do baniek.

Bardzo ważny jest fakt, że płyn do Wielkich Baniek marki Q’Joy posiada wszystkie wymagane na polskim rynku atesty i jest bezpieczny dla dzieci !

Zgodność z normą EN 71,1,
EN 71,2, EN 71,3, potwierdzona badaniami laboratoryjnymi.

Płyn marki Q’Joy został przebadany na zawartość chromu oraz metali.

Płyn bezpieczny dla dzieci.

Zgodność z REACH.

Aby Twoje Animacje, Imprezy, Eventy były zawsze BEZPIECZNE.

Akademia Animatora Poleca !

Zapraszamy do zakupów w Hurtowni Animatora !

Płyn do Wielkich Baniek marki Q’Joy – 1L

Płyn do Wielkich Baniek marki Q’Joy – 5L

Kurs Animatora Katowice 28.05.2017

Kurs Animatora Katowice 28.05.2017

 

 

Animator Zabaw dla Dzieci Katowice to profesja, która zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice to doskonała inwestycja w Twoją przyszłość.

Na Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci nauczysz się, jak tworzyć bańki mydlane w imponującym rozmiarze i samodzielnie je wykonasz, nauczysz się najważniejszych technik ozdabiania twarzy na profesjonalnych fantomach, nauczysz się, jak z powodzeniem przeprowadzać animacje dla dzieci i własnoręcznie wykonasz wspaniałe balonowe kreacje.

Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice organizowany przez Akademię Animatora z Warszawy i dołącz do społeczności Profesjonalnych Animatorów!

 

Kurs Animatora Katowice

 

Zarejestruj się na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice przeprowadzany przez Akademię Animatora, który odbędzie się 28.05.2017.

Akademię Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy współtworzą ludzie, którzy od wielu lat z wielką energią i poświęceniem działają w branży animacyjnej.

Akademia Animatora organizuje Innowacyjne Szkolenia dla Animatorów, a także tworzy profesjonalne wydarzenia dla wielu cenionych marek.

 

Kurs Animatora Katowice

 

Wybierz Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice organizowany przez Akademię Animatora.

Na Szkoleniu Animatora Katowice uzyskasz praktyczną wiedzę z zakresu animacji dziecięcej, zyskasz wydany w języku polskim i angielskim certyfikat, poznasz wielu wyjątkowych ludzi, nawiążesz nowe kontakty biznesowe i towarzyskie.

Po Kursie Animator Zabaw dla Dzieci Katowice zostaniesz Profesjonalnym Animatorem gotowym do rozpoczęcia pracy w najradośniejszym zawodzie na świecie.

Zapisz się na Kurs Animatora wraz ze swoją przyjaciółką, a po Szkoleniu Animatora odwiedźcie Nikiszowiec – zabytkową dzielnicę miasta, ruszcie na zwiedzanie miasta Szlakiem Moderny po najpiękniejszych zabytkach architektury lat 20. i 30. XX wieku, a wieczorem koniecznie wstąpcie do katowickiego Spodka!

 

Kurs Animatora Katowice

 

Zarejestruj się na Kurs Animatorów Katowice, sprawdź na własnej skórze i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I chociaż jesteśmy świadomi tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz wspierać Cię najgłośniej jak się da. ponieważ taka jest nasza misja, ponieważ Akademia Animatora to więcej niż szkolenie.

Akademię Animatora współtworzą ludzie, tworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z dumą obserwujemy.

Zarezerwuj miejsce na Szkolenie Animatorów Katowice – Zarezerwuj miejsce.

Do zobaczenia na szkoleniach animatora Katowice!

 

 

Hurtownia Animatora i sklep animatora – Profesjonalne Produkty w Niskich Cenach !