Category Archive Kurs dla Animatorów Katowice

Kurs Animatora Katowice – BIZNES Animator™ 18.03.2018

Kurs Animatora Katowice – BIZNES Animator™ 18.03.2018

Szkolenie BIZNES Animator™ to oryginalny projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się doświadczeniem i uśmiechem.

Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Akademia Animatora tworzy wydarzenia dla zaufanych marek, organizuje Specjalistyczne Kursy dla Animatorów i zatrudnia Doświadczonych Trenerów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży animacyjnej.

 

Kurs Animatora Katowice – BIZNES Animator

 

Szkolenie BIZNES Animator™ by Akademia Animatora to Wydarzenie dla przyszłych lub obecnych Przedsiębiorców branży Animacyjnej, Eventowej.

Akademia Animatora wraz z Akademią Biznesmena, zaprasza Cię serdecznie na szkolenie dedykowane dla Przyszłych oraz Obecnych Właścicieli Firm Eventowych oraz Animacyjnych.

Szkolenie BIZNES Animator™ jest polecane dla Przedsiębiorczych Osób, które planują otworzyć własną firmę animacyjną, bądź już ją prowadzą i pragną jeszcze lepiej się rozwijać, by być zawsze ponad swoją konkurencją.

 

Kurs Animatora Katowice – BIZNES Animator

 

Prowadzisz firmę animacyjną / eventową?

Chcesz wiedzieć, przed czym się chronić i jak tego dokonać?

Chcesz dowiedzieć się, na co uważać i jak się zabezpieczyć?

Chcesz być widoczny tam, gdzie poszukuje Cię Klient?

Czy wiesz, co robić, aby Klient wybrał Twoją ofertę, a nie Twojej Konkurencji?

Chcesz, aby Twoja strona była Twoim Sprzedawcą i Najlepszym Pracownikiem?

Chcesz, aby kierowane do Ciebie zapytania od Klientów, kończyły się finalizacją zlecenia właśnie u Ciebie?

A może „pseudo – konkurencja” kopiuje wszystkie Twoje programy animacyjne oraz pomysły i masz tego dość?

Zapraszamy Cię na Szkolenie dla Przedsiębiorców Firm Eventowych / Animacyjnych, które będzie dla Ciebie skarbnicą wiedzy oraz określeniem najlepszego kierunku, dla rozwoju Twojego Biznesu i Twojej Marki.

 

Kurs Animatora Katowice – BIZNES Animator

 

Zapisz się na Szkolenie BIZNES Animator™, który rozpocznie się w Katowicach 18.03.2018.

Profesjonalny Kurs Animatora BIZNES Animator™ Katowice organizowany przez Akademię Animatora to inwestycja w Twój Biznes, która się opłaci!

Profesjonalne Szkolenie Animatorów – BIZNES Animator™ w Katowicach to inwestycja w Twój rozwój osobisty i w Twój Biznes!

Dokonaj zapisu już dziś! Zdobywaj wiedzę od Profesjonalistów! Ilość miejsc jest limitowana, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Spotkajmy się na Kursie Animatora BIZNES Animator™ Katowice 18.03.2018!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Katowice

Dołącz do nas! Zapraszamy!:-)

 

 

 

 

Hurtownia Animatorasklep animatorawww.HurtowniaAnimatora.pl

Kurs Animatora Katowice 17.03.2018

Kurs Animatora Katowice 17.03.2018

 

Wybierz Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice – 17.03.2018 w Akademii Animatora.
Na Kursie Animatora w Katowicach otrzymasz pożyteczną wiedzę z zakresu animacji dzieci, zdobędziesz wydany w języku polskim i angielskim Certyfikat, poznasz wielu wspaniałych ludzi, zdobędziesz nowe kontakty biznesowe i towarzyskie. Po Kursie AnimatoraAnimator Zabaw dla Dzieci w Katowicach zostaniesz Profesjonalnym Animatorem gotowym do rozpoczęcia pracy w najweselszym zawodzie na świecie.

Zarejestruj się na Szkolenie Animatora razem ze swoją przyjaciółką, a po Kursie Animatora zobaczcie Nikiszowiec – zabytkową dzielnicę miasta, ruszcie na zwiedzanie miasta Szlakiem Moderny po najbardziej wartościowych zabytkach architektonicznych lat 20. i 30. XX wieku, a wieczorem koniecznie zajrzyjcie do katowickiego Spodka!

 

Kurs Animatora Katowice

 

Animator Zabaw dla Dzieci Katowice to profesja, która zdobywa w Polsce coraz większą popularność. Profesjonalny Szkolenie Animatorów Zabaw dla Dzieci Katowice to doskonała inwestycja w Twoją karierę zawodową.
Na Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci nauczysz się, jak powstają bańki mydlane w imponującym rozmiarze i samodzielnie je wykonasz, nauczysz się kluczowych technik malowania twarzy na profesjonalnych fantomach, nauczysz się, jak z powodzeniem przeprowadzać animacje dla dzieci i samemu wykonasz fantazyjne balonowe kreacje.

Zarejestruj się na Kurs Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci Katowice przeprowadzany przez Akademię Animatora z siedzibą w Warszawie i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów!

 

Kurs Animatora Katowice

 

Zapisz się na Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice przeprowadzany przez Akademię Animatora, który odbędzie się 17.03.2018 w Katowicach.

Akademię Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy współtworzą ludzie, którzy od wielu lat z wielką pasją i zaangażowaniem działają w dziedzinie animacji. Akademia Animatora przeprowadza Specjalistyczne Szkolenia dla Animatorów, a także organizuje profesjonalne eventy dla wielu zaufanych Marek w Polsce.

 

Kurs Animatora Katowice

 

Zarezerwuj miejsce na Kurs Animatorów w Katowicach, poznaj zawód animatora i podejmij wyzwanie.
Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I choć jesteśmy świadomi tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz dopingować najgłośniej jak się da. Ponieważ taka jest nasza misja, ponieważ Akademia Animatora to coś więcej niż Szkolenie Animatora. Akademię Animatora tworzą osoby, współtworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z radością oklaskujemy.

Zarezerwuj miejsce na Kurs Animatorów Katowice – Zarejestruj się!

Do zobaczenia na Kursie Animatora Katowice – 17.03.2018!

 

 

 

 

Hurtownia Animatorasklep animatorawww.HurtowniaAnimatora.pl

15 % RABATU dla Kursantów Akademii Animatora

15 % RABATU dla Kursantów Akademii Animatora

 

 

Akademia Animatora – Organizator Profesjonalnych Kursów Animatora, we współpracy z Hurtownią Animatora – HurtowniaAnimatora.pl – przygotowała Specjalny Bonus dla Kursantów uczestniczących w Profesjonalnych Szkoleniach by Akademia AnimatoraAnimator Zabaw dla Dzieci, Animator Czasu Wolnego, Animator do Zadań Specjalnych.

Dla Wszystkich osób, które w dniach od 9.10.2017 do dnia 31.10.2017 – dokonają rejestracji na dowolne szkolenie w Akademii Animatora, otrzymają Specjalny RABAT na wszystkie produkty dostępne w Hurtowni Animatora – HurtowniaAnimatora.pl

 

– wysokość RABATU
to AŻ 15% !

 

 

Wykorzystaj Twój Rabat w Hurtowni Animatora na Twoje zakupy! Zostań Profesjonalnym Animatorem z Akademią Animatora i kupuj z RABATEM !

Wybierz Kurs Animatora:


Warszawa – 19.11.2017

Zielona Góra – 14.10.2017

Szczecin – 15.10.2017

Katowice – 21.10.2017

Wrocław – 22.10.2017

Poznań – 28.10.2017

Toruń – 29.10.2017

Gdańsk – 04.10.2017

Łódź – 18.11.2017

 

 

*Warunkiem otrzymania rabatu jest zarejestrowanie się na szkolenie w terminie 9.10.2017 do dnia 31.10.2017 oraz opłacenie szkolenia. Rabat Uczestnicy szkolenia otrzymują po jego ukończeniu.

Kurs Animatora Katowice 21.10.2017

Kurs Animatora Katowice 21.10.2017

 

 

Zapisz się na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice organizowany przez Akademię Animatora, który odbędzie się 21.10.2017 w Katowicach.

Akademię Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie współtworzą ludzie, którzy od wielu lat z wielką energią i zaangażowaniem działają w dziedzinie animacji. Akademia Animatora przeprowadza Specjalistyczne Szkolenia dla Animatorów, a także współtworzy profesjonalne wydarzenia dla wielu zaufanych Marek w kraju.

 

Kurs Animatora Katowice

 

Animator Zabaw dla Dzieci Katowice to zawód, który zdobywa w kraju coraz większą popularność.
Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice to wspaniała inwestycja w Twoją karierę zawodową.

Na Kursie Animator Zabaw dla Dzieci zobaczysz, jak tworzyć bańki mydlane w rozmiarze XXL i własnoręcznie je wykonasz, nauczysz się podstawowych technik ozdabiania buziek na profesjonalnych fantomach, nauczysz się, jak skutecznie przeprowadzać animacje dla dzieci i własnoręcznie zrobisz wspaniałe balonowe kształty.

Zapisz się na Kurs AnimatoraAnimator Zabaw dla Dzieci Katowice przeprowadzany przez Akademię Animatora z Warszawy i dołącz do społeczności Profesjonalnych Animatorów!

 

Kurs Animatora Katowice

 

Wybierz Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice – 21.10.2017 by Akademia Animatora.

Na Szkoleniu Animatora w Katowicach uzyskasz praktyczną wiedzę z zakresu animacji dziecięcej, uzyskasz dwujęzyczny Certyfikat, poznasz wielu ciekawych ludzi, nawiążesz nowe kontakty biznesowe i towarzyskie.

Po Kursie Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci w Katowicach zostaniesz Profesjonalnym Animatorem gotowym do podjęcia pracy w najradośniejszym zawodzie świata. Zapisz się na Szkolenie Animatora razem ze swoją najlepszą koleżanką, a po Szkoleniu Animatora odwiedźcie Nikiszowiec – historyczną część miasta, ruszcie na zwiedzanie miasta Szlakiem Moderny po najbardziej wartościowych zabytkach architektury lat 20. i 30. XX wieku, a wieczorem koniecznie zajrzyjcie do katowickiego Spodka!

 

Kurs Animatora Katowice

 

Zarejestruj się na Kurs Animatora w Katowicach, poznaj profesję animatora i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I chociaż jesteśmy świadomi tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz wspierać Cię najmocniej jak się da. Ponieważ taka jest nasza misja, bo Akademia Animatora to coś więcej niż Kurs Animatora.

Akademię Animatora tworzą ludzie, współtworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z dumą obserwujemy.

Zapisz się na Kurs Animatora Katowice – Zarezerwuj miejsce!

Do zobaczenia na Kursie Animatora Katowice21.10.2017!

Kurs Animatora Katowice 28.05.2017

Kurs Animatora Katowice 28.05.2017

 

 

Animator Zabaw dla Dzieci Katowice to profesja, która zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice to doskonała inwestycja w Twoją przyszłość.

Na Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci nauczysz się, jak tworzyć bańki mydlane w imponującym rozmiarze i samodzielnie je wykonasz, nauczysz się najważniejszych technik ozdabiania twarzy na profesjonalnych fantomach, nauczysz się, jak z powodzeniem przeprowadzać animacje dla dzieci i własnoręcznie wykonasz wspaniałe balonowe kreacje.

Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice organizowany przez Akademię Animatora z Warszawy i dołącz do społeczności Profesjonalnych Animatorów!

 

Kurs Animatora Katowice

 

Zarejestruj się na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice przeprowadzany przez Akademię Animatora, który odbędzie się 28.05.2017.

Akademię Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy współtworzą ludzie, którzy od wielu lat z wielką energią i poświęceniem działają w branży animacyjnej.

Akademia Animatora organizuje Innowacyjne Szkolenia dla Animatorów, a także tworzy profesjonalne wydarzenia dla wielu cenionych marek.

 

Kurs Animatora Katowice

 

Wybierz Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice organizowany przez Akademię Animatora.

Na Szkoleniu Animatora Katowice uzyskasz praktyczną wiedzę z zakresu animacji dziecięcej, zyskasz wydany w języku polskim i angielskim certyfikat, poznasz wielu wyjątkowych ludzi, nawiążesz nowe kontakty biznesowe i towarzyskie.

Po Kursie Animator Zabaw dla Dzieci Katowice zostaniesz Profesjonalnym Animatorem gotowym do rozpoczęcia pracy w najradośniejszym zawodzie na świecie.

Zapisz się na Kurs Animatora wraz ze swoją przyjaciółką, a po Szkoleniu Animatora odwiedźcie Nikiszowiec – zabytkową dzielnicę miasta, ruszcie na zwiedzanie miasta Szlakiem Moderny po najpiękniejszych zabytkach architektury lat 20. i 30. XX wieku, a wieczorem koniecznie wstąpcie do katowickiego Spodka!

 

Kurs Animatora Katowice

 

Zarejestruj się na Kurs Animatorów Katowice, sprawdź na własnej skórze i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I chociaż jesteśmy świadomi tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz wspierać Cię najgłośniej jak się da. ponieważ taka jest nasza misja, ponieważ Akademia Animatora to więcej niż szkolenie.

Akademię Animatora współtworzą ludzie, tworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z dumą obserwujemy.

Zarezerwuj miejsce na Szkolenie Animatorów Katowice – Zarezerwuj miejsce.

Do zobaczenia na szkoleniach animatora Katowice!

 

 

Hurtownia Animatora i sklep animatora – Profesjonalne Produkty w Niskich Cenach !

Kurs Animatora Katowice 002 – 22.10.2016

Kurs Animatora Katowice II stopień 22.10.2016

 

kurs-animatora-katowice-2-stopnia-22-10-2016

 

Zapisz Się TERAZ ! na Profesjonalny Kurs Animatora II stopnia w Katowicach.

Kurs Animatora – Animator do Zadań Specjalnych™ organizuje w Katowicach Akademia Animatora.

 

 

Dołącz do Grupy Profesjonalnych Animatorów Akademii Animatora !

 

 

Kurs Animatora Katowice 23.10.2016

Kurs Animatora Katowice 23.10.2016

 

kurs-animatora-katowice-23-10-2016

 

Zapisz Się TERAZ ! na Profesjonalny Kurs Animatora w Katowicach.

 

 

Dołącz do Grupy Profesjonalnych Animatorów Akademii Animatora !

 

 

Kurs Animatora Katowice 28.05.2016

Kurs Animatora Katowice 28.05.2016

 

kurs-animatora-katowice-28-05-2016

 

Zapisz Się TERAZ ! na Profesjonalny Kurs Animatora w Katowicach.

 

 

Dołącz do Grupy Profesjonalnych Animatorów Akademii Animatora !